10.međunarodni plivački miting “VICTORIA-PRIMORJE”

Dana 10. i 11.2.2018.na bazenima Kantrida u Rijeci održan je već tradicionalni plivački miting „Victoria-Primorje“  (3. Grand Prix).

Nastupilo je čak oko 500-tinjak plivačica i plivača iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Italije, Slovenije te Velike Britanije.

Natjecanje je održano u dva dijela, u jutarnjem dijelu su se plivale kvalifikacije, a u poslijepodnevnom finale.

Karlo Hajdinjak  je nastupio na 50 slobodno te na 50, 100 i 200 prsno.

Najbolji uspjeh ostvario je na 100 prsno gdje je izborio nastup u C finalu te sa isplivanim osobnim rekordom zauzeo odlično 6.mjesto.

Izborio je i C finale u disciplini 50 prsno te na kraju zauzeo 7.mjesto.

Karlo je u sve 4 discipline isplivao norme za ljetno Prvenstvo Hrvatske.

Jakov Igrec je nastupio u tri discipline, 100 delfin, 200 prsno i 200 leđno.

Izborio je C finale u disciplini 100 delfin te zauzeo 10.mjesto.

Jakov je isplivao dva osobna rekorda (100 delfin i 200 leđno) te je u sve tri discipline isplivao normu za ljetno Prvenstvo Hrvatske.

Sve rezultate možete pronaći na službenim stranicama HPS-a.

ANAMARIA I KARLO OSVOJILI 4 MEDALJE U RADENCIMA

U nedjelju 21.1.2018. u Radencima u Sloveniji je održan 8. Pokal zdravilišća Radenci gdje je nastupilo oko 180 plivačica i plivača iz 15 klubova (Hrvatska, Mađarska, Slovenija). Natjecanje je održano u 25m bazenu.

Naša dva predstavnika Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak nastupili su u 5 disciplina te su oboje osvojili po dvije medalje, i to u prsnim disciplinama.

Anamaria je osvojila srebrnu medalju na 50 prsno i brončanu medalju na 100 prsno te je na 100 slobodno isplivala osobni rekord.

Karlo je bio zlatni na 50 prsno i brončani na 100 prsno te je također isplivao jedan osobni rekord, na 100 delfin.

Sve rezultate možete pronaći na službenim stranicama Plivačkog kluba zdravilišće Radenci

ODLIČAN ZAVRŠETAK GODINE NA PRVENSTVU HRVATSKE U RIJECI

Od 21.12. do 23.12.2017. u Rijeci na bazenu Kantrida održano je zimsko Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine (25m). Pravo nastupa imali su sve plivačice i plivači koji su u 25m bazenu otplivali seniorske, juniorske ili mlađe juniorske norme.

Sudjelovalo je 388 natjecatelja iz 33 hrvatska kluba.

Jakov Igrec (2002.) – 200 delfin, 200 mješovito, 400 mješovito
Anamaria Cmrečak (2004.) – 50 prsno, 100 prsno, 200 prsno
Karlo Hajdinjak (2002.) – 50 slobodno, 50 prsno, 100 prsno, 200 prsno

Najzapaženiji rezultat Jakov je ostvario u disciplini 200 delfin gdje je u kategoriji mlađih juniora zauzeo visoko 5. mjesto te se plasirao u B finale i u kategoriji juniora zauzeo 10.mjesto.

Jakov je bio odličan i u disciplini 400 mješovito, gdje je također izborio B finale (u mlađim juniorima bio je 8.,a u juniorima 11.).
U sve tri discipline Jakov je isplivao osobne rekorde.

Anamaria je u kategoriji mlađih juniorki (2002. i mlađe), isplivala dva osobna rekorda, na 50 i na 200 prsno te u obje discipline zauzela 18. mjesto.

Karlo je također isplivao je dva osobna rekorda (50 i 200 prsno), a najbolji plasman ostvario je u disciplini 100 prsno, gdje je zauzeo 11. mjesto.

Sve rezultate kvalifikacijskih i finalnih utrka možete pronaći na službenim stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.

OBAVIJEST

Zbog nadolazećih blagdana treninga neće biti:

ponedjeljak 25.12.2017. (Božić)

utorak 26.12.2017. (Sv. Stjepan)

ponedjeljak 1.1.2018. (Nova godina)

HAJDINJAK NAJBOLJI PRSAŠ U REGIJI

Na ovogodišnjem zimskom Regionalnom Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore, juniore i seniore (Regija 4), koje je održano 25.-26.11.2017. u Sisku, nastupilo je 90-ak plivačica i plivača iz 11 klubova.

Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak nastupili su u 6 disciplina te ostvarili fantastične rezultate.

Karlo je u apsolutnoj kategoriji osvojio zlatnu medalju na 50, 100 i 200 prsno, čime je dokazao da je trenutno najbolji prsaš u cijeloj regiji. Iskazao se i na 100 slobodno osvojivši srebrnu medalju te na 100 mješovito, gdje je osvojio brončanu medalju.

Anamaria je isplivala osobne rekorde u disciplinama 100 slobodno, 100 mješovito te 200 prsno. Na 200 prsno došla je nadomak medalje, zauzevši četvrto mjesto.

Ovo je, za Anu i Karla, bilo zadnje natjecanje prije Prvenstva Hrvatske za dobne skupine, koje će se održati 21.-23.12.2017. u Rijeci.

1.dio
2.dio
3.dio

HAJDINJAK BRONČANI NA 45.MEĐUNARODNOM MITINGU “MLADOST 2017”

Na zagrebačkom plivalištu Mladost od 11.-12.11.2017. održan je 45. Međunarodni plivački miting „Mladost 2017“ na kojem su pravo nastupa imali mlađi juniori, juniori i seniori.

Nastupilo je 436 plivačica i plivača iz 43 kluba (BIH, Hrvatska, Italija, Mađarska, Malta, Makedonija, Slovenija), a isplivano je čak 5 državnih rekorda.

Naša tri mlađa juniora,
Anamaria Cmrečak,
Karlo Hajdinjak i
Jakov Igrec

nastupili su u 4 discipline i postigli izvrsne rezultate.

Brončanu medalju sa isplivanim osobnim rekordom osvojio je
Karlo Hajdinjak, i to u disciplini 100 prsno. Izborio je i 3 C finala (50 i 100 prsno te 50 slobodno).

Anamaria Cmrečak je isplivala A normu za PH na 200 prsno te je izborila C finale na 100 prsno.
U svim disciplinama na kojima je nastupila je isplivala osobni rekord (100 i 200 prsno, 100 slobodno i 200 mješovito).

Jakov Igrec je izborio C finale na 100 mješovito te je isplivao
3 osobna rekorda (100 i 200 mješovito te 200 leđno).

PROMJENA TERMINA TRENINGA

Zbog dolaska ženske vaterpolo reprezentacije, na slijedeće dane doći će do promjene termina treninga:

UTORAK 14.11. 17.
ODRASLI (19.00-20.00) imati će trening od 18.00 – 19.00

SRIJEDA 15.11. 17.
REKREACIJA B (19.00 – 20.00) imati će trening od 17.00 – 18.00

REKREACIJA A (20.00 – 21.00) imati će trening od 18.00 – 19.00)

ODRASLI A (20.00 – 21.00) imati će trening u četvrtak 16.11. od 20.00 – 21.00

Zahvaljujemo na razumijevanju!

HAJDINJAK NAJUSPJEŠNIJI PLIVAČ MITINGA, CMREČAK SREBRNA

U subotu 4.11.2017. organizacijom
8. Plivačkog kupa grada Koprivnice,
Plivački klub Cerine obilježio je dan grada.

U 25m bazenu natjecalo se čak 350 plivačica i plivača iz 14 hrvatskih klubova.

Karlo Hajdinjak i Anamaria Cmrečak nastupili su u 4 discipline (50 slobodno, 50 delfin, 50 leđno i 50 prsno), u kategoriji mlađih juniora i juniorki.

Anamaria je najveći uspjeh ostvarila na 50 prsno, gdje je osvojila srebrnu medalju. Isplivala je i osobni rekord na sve 4 discipline.

Karlo je u sve 4 discipline zauzeo prvo mjesto te je proglašen najuspješnijim plivačem mitinga. Isplivao je i dva osobna rekorda, na 50 leđno i 50 delfin.