ANAMARIJI I KARLU 3 MEDALJE NA MITINGU “ZPK 2018”

Ovaj vikend 26. i 27.5.2018. na bazenu Utrine u Zagrebu održan je 17. plivački miting “ZPK 2018”. Nastupilo je 210 plivačica i plivača iz 25 klubova.

Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak nastupili su svaki u ukupno 4 discipline te osvojili 3 medalje.

Anamaria je osvojila brončanu medalju na 50 prsno te isplivala dva osobna rekorda (50 i 400 slobodno), dok je Karlo osvojio srebrnu medalju na 50 prsno i brončanu medalju na 100 prsno.

1.dio

2.dio

OBAVIJEST

Zbog remonta bazena od 25.5.2018. pa do 4.6.2018. neće biti treninga!

Zadnji trening prije remonta je 24.5.2018. (četvrtak).
Prvi trening nakon remonta je 5.6.2018. (utorak).

REKREACIJA B                                            REKREACIJA A
           NINO  PETEK                         TEA  VITEZ                       TIJA  VRČEK

USPJEŠNO OTVORENJE SEZONE ZA ĐURIČINA

U subotu 5.5.2018. u Zadru je održan peti po redu srednje dugi Falkensteiner Punta Scala triathlon “Zadarhalf” na kojem je nastupao član PK Varaždin Tomislav Đuričin.

Izborio je odličan plasman, zauzevši 87. mjesto od dvijestotinjak ukupno prijavljenih natjecatelja.
Za stazu od 1,9 km plivanja,  90 km bicikla i 21 km trčanja Đuričinu je trebalo 5 sati i 22 minute čime se plasirao na 18. mjesto u svojoj kategoriji.

20. “Velika nagrada PKSJ”

U subotu 5.5.2018. u Sisku jeu organizaciji Plivačkog kluba Sisak Janaf održan međunarodni miting 20.”Velika nagrada PKSJ” na kojem je nastupilo oko 150 natjecatelja iz 18 klubova. Posebnost ovog mitinga bile su i novčane nagrade koje su dodijeljene plivačici i plivaču iz svake kategorije (prvo, drugo i treće mjesto) sa najvećim zbrojem bodova od dva najbolja isplivana rezultata.

Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak nastupili su u 4 discipline te ostvarili dobre rezultate.

Anamaria je na 100 leđno i 200 mješovito isplivala osobne rekorde te je najbolje plasirana bila na 200 prsno sa zauzetim 6.mjestom.

Karlo je dva puta zauzeo visoko 4.mjesto, na 50 delfin i 100 prsno te je isplivao osobni rekord na 100 leđno.

560 natjecatelja iz 31 kluba i 6 zemalja
(Austrija, Hrvatska, Mađarska, Italija, Malta te Slovenija).

U iznimno jakoj konkurenciji KARLO HAJDINJAK osvojio je tri medalje (zlato na 100 prsno, srebro na 50 prsno te broncu na 100 slobodno). U sve tri discipline isplivao je i osobne rekorde te je na 100 slobodno isplivao A normu za Prvenstvo Hrvatske.

U konkurenciji sa godinu dana starijim plivačicama, ANAMARIA CMREČAK je isplivala A normu na 100 prsno za Prvenstvo Hrvatske. Na 100 i 200 prsno zauzela je odlično 6.mjesto te je otplivala dva osobna rekorda (50 leđno i 100 prsno).