ODLIČNI NASTUPI ANE I KARLA NA PRVENSTVU HRVATSKE

Na bazenima Kantrida (25m) u organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza od 21.12.do 23.12.2018. održano je Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine. U jutarnjem programu održane su kvalifikacije dok su poslijepodne nastupale plivačice i plivači kvalificirani u A i B finalu. Da je konkurencija bila iznimno jaka, pokazuje sama činjenica da su srušena ukupno 34 rekorda Hrvatske.

Naši mlađi juniori Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak odlično su otplivali svoje discipline.

Anamaria je bila najuspješnija na 200 prsno gdje je u kvalifikacijama otplivala osobni rekord, 2.48,91, te izborila 6. mjesto u kategoriji mlađih juniorki. Sa tim vremenom plasirala se u B finale (juniorsko finale) te ponovno isplivala osobni rekord  (2.48,88) i zauzela 13.mjesto u juniorkama te 14.mjesto u općoj kategoriji.

Osim na 200, Anamaria je otplivala i osobni rekord na 50 prsno te zauzela 14.mjesto kod mlađih juniorki.

Karlo je na 50 prsno došao nadomak brončane medalje. Sa vremenom 30,66 što je ujedno i njegov osobni rekord, zauzeo je 4.mjesto u kategoriji mlađih juniora. Isplivao je još dva osobna rekorda, na 50 slobodno (17.mjesto) te 200 prsno (11.mjesto).